Renolak s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost v Olomouckém Kraji s výrobní dílnou Rapotín, zaměřená na modernizace interiérů kolejových vozidel.

Hrubá mzda: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc

Náplň práce:

Lakýrnické práce, retuše interiérů kolejových vozidel, tmelení, broušení, detailní povrchové úpravy stříkáním a natíráním.

  • Firma: Renolak s.r.o. – modernizace interiérů kolejových vozidel
  • Místo pracoviště: Rapotín se služebními cestami do Ostravy, Prahy, Olomouce
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek nebo OSVČ
  • Vzdělání: odborné vyučení nebo praxe v oboru

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, všestrannost
  • zodpovědnost za kvalitu práce
  • vzdělání a zkušenosti v oboru výhodou
  • dodržování technologických postupů a bezpečnosti práce
  • schopnost práce v kolektivu
  • řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr nebo OSVČ
  • placený přesčas
  • práce v týdnu od Po-Pá
  • jednosměnný provoz
  • stabilní zaměstnání
  • možnost nástupu ihned
  • stravenkový paušál + diety
  • kompletní vybavení a oblečení
  • firemní vůz na služební cesty
  • profesionální pracoviště
  • Hrubá mzda: (35 000 – 50 000) + prémie

Kontakt:

Jitka Calta Švédová
HR manažerka
E-mail: kariera@renolak.com
Tel: +420 602 169 900